MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 16305156
nr 1630 5156
Trädgårdsstolar
2 st, trä och metall, modell äldre
Kondition: slitage, skador, red obj.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 15:12:27)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 19:27:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 625 kr
Göteborg 625 kr
Helsingfors 625 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Trädgårdsstolar
nr 1630 5156
Trädgårdsstolar
Utrop: | 500 kr |
Bevakningspris: |
ÄR EJ UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | Inga bud (per 15:12:27) Uppdatera |
Visning |
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7 |
Auktionen avslutas: |
måndag 1 juli kl 19:27:55 |
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 625 kr
Göteborg 625 kr
Helsingfors 625 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 625 kr
Göteborg 625 kr
Helsingfors 625 kr